Gündem

Ben Fatih; “Bu sefer tıpış tıpış oy vermeyeceğim”!..tele1.tv.tr

Son olarak sosyal medya hesabından canlı yayın yapan muhalif gazeteci Fatih portakal, oy verdiği için duyduğu pişmanlığı dile getirdi.

Konuşmalarında CHP’ye yönelik sert ifadeler de kullanan Portakal, bir daha oy vermeyeceğini söyledi.

“Bu sefer tıpış tıpış oy vermeyeceğim”

İşte Fatih Portakal’ın açıklamaları şu şekilde:

Benden bir oy beklemeyeceksin. Ben şöyle bir karar verdim. Ben tıpış tıpış senin istediğin gibi sandığa gidip oy vermeyeceğim. O zaman Erdoğan kazanacak diyebilirsin. Yaşanması gerekiyorsa yaşanır. Bunlar yaşatıyorsa eğer, bunların da gönderilmesi gerekiyor. Çünkü bu sonucu hazırlayanlar bu muhalefet partilerinin liderleri. Bu sonuca bizi inandırmaya çalışıyorlar. Bu sonucu bize kabul ettirmeye çalışıyorlar. Bu sefer tıpış tıpış oy vermeyeceğim. Çünkü sen beni umutsuz bıraktın. Sizler bizim aklımızla dalga geçtiniz. Yalan söylediniz. Gizli gizli oyunlar yaptınız. Ben sizin neyinize oy vereyim artık. Yalan söyleyen siyasetçinin peşinden neden gideyim.

“Gerekirse boş oy veririm”

Ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler bizi. ‘İşte bak. Erdoğan zihniyeti kara zihniyet, anayasayı da değiştirmeye çalışıyor. Bunlar karabasan. Kaybetmemeliyiz. Bizi desteklemek zorundasınız.’ yok arkadaş o kadar değil. Sana bir ders vermek gerekiyor muhalefet olarak. 31 Mart’a kadar eğer değişim olmazsa, o dersi seçmen olarak vereceğim ben. Gerekirse boş oy veririm. Sizi defterden siliyorum.

Haberin kaynağı ve haber Linki: tele1.tv.tr