Gündem

Bugün 16 Şubat 2023 Perşembe gününe ait Yorumları ve analizi

16 Şubat 2023 Perşembe gününe ait Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 16 Şubat 2023 Perşembe ) yorum ve analizlerine bakalım.
Bugün Tüm Burçların 16 Şubat 2023 Perşembe gününe ait Yorumularını inceleyelim

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirmesi ile savaşçı kimliğinle tam gaz hedeflerine odaklanıp, başarıyı arzu ettiğin alanlarda gözünü karartabilirsin. Gün genelinde özgür ve daha iyimser hissedeceğin zamanlar gelişirken, keyifli ve maceraperest bir akşam geçirmen mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa: Cesaret edemediğin konuların üzerine gitmeye karar verebilir hatta kimi zamanda çevrendeki insanların duygu ve fikirlerini görmezden gelebileceğin koşullar oluşabilir. Bu dönem eğitim almak istediğin konuyla ilgili bir fırsat önüne çıkabilir. Dün yaptığın harcamalar seni düşündürse de keyfini kaçırmaya yetmeyecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Dün erteleyemediğin birçok sorumluluk ve programlar nedeniyle partnerine gereken özeni gösterememiş olabilir ve bugünü onun gönlünü almaya adamış olabilirsin.  Hareketli ve cesur tavırların senin de sevdiğinin de moralini yükselterek kendini affettirmeyi başarabilirsin. Finansal konuların göstereceğin çabalarla düzeleceğe benziyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç: Duygusal anlamda oldukça yoğun geçen günün ardından bugün kendine izin vermek isteyebilirsin. Etrafındaki dedikodulara kulak asmadan kişisel kararlarını uygulamaya geçirebilirsin. Karşıt burcuna geçen Mars; çevrendeki insanlarla hedeflerinin çatışmasına neden olabilir fakat planlarına start vermene engel olamayacağa benziyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan: Aşk ilişkinde heves ve neşeyle jestler yapabilir, duygularını açıkça ifade etmekten ayrı bir keyif alabilirsin. Önümüzdeki dönem; hırs ve disiplinle sadece işlerine odaklanıp ve dur durak bilmeden çalışman fiziksel ve ruhsal olarak tükenmene sebep olabilir. Seni her alanda zorlayabilecek durumlarda ölçünü korumalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Uzun zamandır kendine ayıramadığın zamanı bugün planlayarak güne başlayabilir ve bir süredir sinyaller veren eklem ve kemik ağrılarına yönelik alternatif şifalarla gücüne kavuşabilirsin. Zira önümüzdeki süreçte aşk hayatındaki hareketlenme cesur hamleler gerektirebileceği için şimdiden önlemini almaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi: Yaşamış olduğun farkındalık ufkunu açacak ve sınırlarının dışına çıkmanın, kendini aşmanın yollarını bulup, gündeminde olan konularda hedefler koymaktan mutlu olabileceğin bir pazar olabilir.  Bu dönemde yeni bir eve taşınabilir ya da ailenle aranda geçmişten gelen bir konu hakkında sözlü tartışmalara açık olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Hafta sonunun verdiği rahatlıkla hem keyfine hem de sevdiklerine göstereceğin düşkünlük sosyal aktivitelerini de arttırarak eğlenceli ve bir o kadar da masraflı bir gün olmaya aday. Bu dönem yakın çevrendekilerle hatta kimi zaman sevdiğinle yaşayabileceğin fikir ayrılıklarıyla mücadele etmen gerekebilir. Hırsına yenik düşmemeye bakmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay: Önümüzdeki dönem bazı planlarını devreye sokman için finansal kaynaklarına odaklanman, kimi zamanda daha fazla disiplinli ve kararlı olman gerekecek. Kazanımlarında olumlu veya olumsuz dalgalanmalar da mümkün. Günün genelinde kişisel isteklerini önemseyebilir ve dış seslere kendini kapayarak günün keyfini çıkarabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak: Burcunda seyrine başlayacak olan Mars; motivasyonunun ve özgüveninin daha da tavan yapmasına hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok daha canlı, atak ve hevesli olman konusunda destekliyor. Günün genelinde ise; arka planda kalarak riskleri iyi hesaplamak ve temkinli olmaktan yanasın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova: Son birkaç günün sıkışık enerjilerinden sıyrılarak; daha dinamik ve pozitif hissedeceğin bir atmosferde bulunabilirsin. Dostlukların kazandığı bugün de açık yüreklilikle dile getireceğin duyguların tamda istediğin mesajları içerebilir. Önümüzdeki süreçte enerjinin seyri düşük olsa da içsel savaşlarını sonlandırabilir, geçmiş konuları kapatıp şifalanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık: Maceraperestliğin ve risk almaya yatkın tarafının daha baskın gelebileceği bugün de eyleme geçtiğin alanlar yüksek ses getirebilir. Adım ve seçimlerini iyi analiz etmen gerekebilir. Zira hiç ummadığın insanların dilinde olabilirsin. Rölantide bıraktığın ideallerin ve arkadaşlıkların hareketlenip; kimi zaman rekabet, kimi zamanda fırsat getirebilir.